...

Otevírání trezorů Praha a celá ČR

Provádím otevření všech druhů trezorů a to i otevírání elektronických trezorů s kódem. Otevřu Vám trezory všech značek, jako jsou například: sistec, t-safe, p-kovo, tauro, safmetal, rottner, burg wachter, buldok, vama, kovona, wertheim, charvát, asist, profikon, aximont, triton, rottner, format, safetronics, diplomat, fire safe, yale, vds a mnoho dalších.
Trezory otevírám za pomoci speciálních nástrojů, které sám vyrábím, nebo nakupuji u specializovaných firem v zahraničí. Pokud je nutný zásah do konstrukce, volím vždy ten nejšetrnější způsob zásahu, tak aby byla vždy zachována funkčnost a bezpečnost úschovného objektu. Po otevření trezoru ho samozřejmě uvedu zpět do stavu schopného provozu. Provádím také otevírání mechanických kódových trezorů bez poškození, pomocí speciálního přístroje, který umí nalézt správný kód.
V oblasti trezorové techniky a jejího nouzového otevírání pracuji již skoro dvacet let, za tu dobu jsem získal mnoho zkušeností, několik let jsem působil jako lektor školení pro výuku kolegů v oboru nouzového překonání trezorů.
Otevírání trezorů provádím nejen v Praze, ale i jinde po celé české republice. Zejména v oblastech: Neratovice, Mělník, Brandýs nad Labem, Lysá nad Labem, Český brod, Čelákovice, Nymburk, Mladá Boleslav, Poděbrady, Nový Bydžov, Milovice, Sadská, Benátky nad Jizerou, Kralupy nad Vltavou, Kostelec nad Labem, Odolená Voda, Úvaly, Nehvizdy, Česká Lípa, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Doksy, Chomutov, Most, Teplice, Ústí N/L, Děčín a další.

Pokud se potřebujete informovat na cenu za otevření Vašeho trezoru, nebo se potřebujete informovat, zda i Váš trezor otevřu, či opravím. Pošlete mi prosím foto vašeho trezoru pomocí sms, Whatsapp na číslo +420 731571736, nebo pomocí emailu: info(zav)servistrezoru.cz , a já Vám obratem sdělím veškeré informace. Samozřejmě Vám vše objasním i po telefonu.

Zavolat a zjistit víc