...

Jaké jsou ceny za otevření trezoru, a sejfu?

Ceny za otevření trezoru ovlivňuje více faktorů, jako je třeba velikost, druh zámku, bezpečnostní třída, a jiné. Níže pro vás uvádím orientační ceník pro vaši představu. Pokud by vás zajímala přesná cena otevření, nebo servisu, neostýchejte se mě kontaktovat, na telefonním čísle +420 731 571 736. Nebo pro jistotu trezor vyfotografujte a zašlete tuto fotografii pomocí SMS, Whatsapp, Viber, na uvedené číslo. Případně použijte email: info(zav)servistrezoru.cz. Já vám rád, obratem sdělím cenu a veškeré potřebné informace.

  • Elektronický sejf, za otevření elektronického sejfu, třeba takového kancelářského, budu požadovat něco mezi 500,- Kč, a 2500,- Kč.
  • Trezor s elektronickým zámkem, tak v tomto případě je otevření už složitější, ale záleží samozřejmě na typu. Určitě si řeknu o částku od 2500,- Kč, do 20 000,- Kč.
  • Sejf na klíč, takový ten starý, jednoduchý a poměrně levný? Tak za ten budu chtít 1500,- Kč, až 3500,- Kč.
  • Trezor na klíč, poctivý, bytelný, certifikovaný. Některé dokáží hodně potrápit, proto otevření bude stát mezi 2500,- Kč, a 20 000,- Kč, samozřejmě podle typu a bezpečnosti.
  • Trezor s kódovým zámkem, mechanické kolečko s čísly, otáčející se doprava a doleva. Tento trezor vám můžu otevřít pomocí speciálního přístroje, naprosto bez poškození, ale bude to něco stát. Záleží co, si vyberete, rozpětí je od 2500,- Kč, po 20 000,- Kč.
  • Servis trezorů, v tomto případě není co řešit. Do servisu spadají úkony jako, drobné opravy, úpravy klíčů, nastavení a nalezení kódu, prohlídka a promazání. Samozřejmě další práce. Většinou je vše opraveno a vyřešeno do hodiny, proto první hodina stojí 1500,- Kč, každá další hodina 800,- Kč. K tomu je potřeba připočítat dopravné mimo Prahu. Po Praze dopravné nevyžaduji.

  • Pokud jsem zde náhodou opomněl zmínit nějaký úkon, neváhejte mě na to upozornit pomocí telefonu, a já vás ihned informuji, vysvětlím, poradím.

    Zavolat a zjistit víc