...POHOTOVOST TREZORY VOLEJTE 731 571 736...
...VYKUPUJEME TREZORY VŠECH ZNAČEK A STÁŘÍ...
...SERVIS A OTEVÍRÁNÍ TREZORŮ...

SERVIS TREZORŮ

Provádíme veškerý servis trezorů, včetně otevírání trezorů. Provádíme výměny zámků trezorů a opravy trezorů všech značek.

OTEVÍRÁNÍ TREZORŮ

Provádíme otevírání trezorů v případech ztráty klíčů, ztráty kódu trezoru i v případě poškozeného zámku trezoru.

OPRAVYTREZORŮ

V případě poškození Vašeho trezoru, nebo trezorového zámku provedeme odbornou opravu trezorů všech značek.

VOLEJTE +420 731 571 736

SERVIS TREZORŮ * POHOTOVOST TREZORY * OPRAVY TREZORŮ


Otevřeme Váš trezor nebo sejf. Provádíme odborný servis trezorů všech značek a stáří. Provedeme výměnu zámku trezoru. Vyrábíme trezorové klíče. Provádíme opravy trezorů a trezorových zámků. Vyřešíme Vaše starosti s vaším trezorem za Vás.

Trezory s mechanickým kódovým zámkem jsme schopni otevírat bez poškození zámku.

 
Otevírání trezorů provádíme odborně buď bez poškození, nebo s nejmenším možným poškozením trezoru a trezorového zámku. Trezory obecně však ze své podstaty nejdou vždy otevřít jen bez poškození, v takovém případě volíme nejšetrnější metody pro otevírání trezorů a trezorových zámku. V takových případech po otevírání trezorů, provádíme opravy trezorů tak aby je zákazník mohl dále používat a nemusel investovat do koupi nového trezoru. Provedeme odborné otevření trezoru s klíčem, tak i trezoru s mechanickým kombinačním zámken a samozřejmě provádíme otevírání elektronických trezorů (trezorů s elektronickým kombinačním zámkem). Provedeme odbornou výměnu trezorového zámku, a to jak výměnu mechanického zámku trezoru na klíč, tak mechanického kombinačního zámku trezoru, a samozřejmě i výměny elektronického zámku trezoru. Opravy a otevírání trezorů provádíme v rámci celé ČR.
Před samotným objednáním opravy trezorů, či otevírání trezorů, nebo výměny trezorového zámku, je dobré zjistit si minimálně výrobce vašeho trezoru a nejlépe typ trezororu, poté nahlásit technikovi o jaký trezor se jedná, zda o trezor na klíč, nebo trezor s elektronickým kódem (elektronickým kombinačním zámkem), či trezor s mechanickým kombinačním kolečkem (mechanickým kombinačním zámkem). Pokud potřebujete pomoci s Vaším trezorem či sejfem, neváhejte a volejte na tel.  731571736.

OTEVÍRÁNÍ A SERVIS TREZORŮ